NAŠE NABÍDKA

Nabízíme řešení pro dočasné ubytování, shromáždění většího počtu osob či skladovací prostory. Zaměřujeme se na dodávky mobilních celků pro profesionální použití. Servis a opravy nabízeného sortimentu jsou samozřejmostí.

STANY NAFUKOVACÍ

Pomocí stanů s nafukovací konstrukcí během pár minut ve 2 - 4 lidech rozložíte pracoviště o rozloze 15 - 123 plošných metrů. Stany jsou určeny nejen pro složky s potřebou rychlé reakce, ale i pro civilní účely.

LEHKÉ STANY

Lehké a přesto velmi odolné stany s polyesterovou střechovicí sbalené do jednoho vaku. Konstrukce je z nízkotlakých tubusů. Produktová řada pokrývá velikostní rozpětí v šíři od 4,0 m až do 6,0 m. Délka je variabilní dle přání zákazníka.

VELKOKAPACITNÍ HALY

Pomocí hal s nízkotlakou nafukovací konstrukcí vytvoříte krytý prostor až do výše 4,10 m. Plocha haly je dána šíří 8,5m a délkou dle potřeby. Díky napojení krajních modulů na požadovaný počet středových modulů si délku uzpůsobíte na přání.

STANY S PEVNOU KONSTRUKCÍ

Tyto stany lze využít všude tam, kde je třeba na delší dobu, ale přesto pouze dočasně vystavět kapacity s kvalitou a odolností pevných budov. Mohou sloužit jako dočasné školy, shromažďovací haly, skladové haly, garáže, hangáry.

STANY TTL

Oblíbené stany pro kulturní akce, dětské tábory, festivaly. Základní rozměr stanu 6 x 6m lze rozšiřovat o přídavný díl o délce 3m. Stan ve variantě bavlněné nebo z PVC plachtoviny, vše s nehořlavou úpravou. Jednotlivé díly stanu  TTL jsou snadno použitelné i se stany S65.

SKLADOVÉ HALY

Dočasné zcela nové skladovací prostory, garáže, prostorné haly s bezproblémovým provozem skladovací techniky, či jen rozšíření stávajících prostor. To vše nabízí odolné hliníkové konstrukce s krycí plachtou z PVC, dveřmi pro vjezd techniky i pro vstup personálu.

STANY TAM

Stany s hliníkovou konstrukcí a pláštěm z PVC plachtoviny pro vytvoření prostoru o šíři 6m. Ideální k vzájemnému propojení podélnému i příčnému, k napojení na kontejnery a vozidla. Lehká hliníková konstrukce je snadno složitelná.

STREČOVÉ STANY

Strečové stany, flexibilní stany, napínací stany ... to jsou vše názvy pro stany ze speciální plachtoviny, které se čím dál častěji objevují na venkovních akcích. Stany jsou vyrobeny z elastické tkaniny s paměťovým efektem. Výsledkem je vzdušný interiér s velice jednoduchou změnou dispozice.


STÍNÍCÍ CLONY A PLACHTY

Pro vytvoření stínu nad otevřenou plochou či snížení účinků slunečního záření na kontejnery, stany či techniku. Nezbytnost v horkých v letních měsících nebo pouštních aplikacích.

STÍNÍCÍ CLONY

Clony z prodyšného síťového materiálu poskytují příjemný stín s prouděním vzduchu pod i skrz clonu. Není určena pro ochranu před deštěm. Clonu je možno potisknout dle požadavku.

STÍNÍCÍ PLACHTY

Elastické plachty o šíři 4 až 15m, které se při zatížení napnou a při uvolnění vrací do původního stavu, pomáhají vytvořit stínění jakéhokoliv tvaru. Vypínací stojny  jsou variabilně přemístitelné dle potřeby, čímž je možno průběžně upravovat tvar plachty s dopadajícím sluncem.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Interiérové vybavení stanů formou skládacího nábytku - stolů, lavic, židlí, křesel, skládacích postelí patrových či jednolůžek nízkých, polních lehátek. Vnitřní osvětlení LED lampami, rozvody vzduchotechniky, vnitřní izolační a hygienické vložky k vytvoření vnitřního komfortu ve stanech.

OSVĚTLENÍ

K osvětlení vnitřního prostoru stanů je k dispozici několik variant přenosných i nouzových lamp.  Všechna světla jsou řešena a navrhována do ztížených podmínek - bezpečnostní krytí IP 67.  Světla je možno libovolně zapojit do linie, či umístit samostatně a zároveň je možno  každé individuálně vypnout.

KOMPRESORY

Nabízené elektrické kompresory k nafouknutí nízkotlakých konstrukcí stanů splňují veškeré bezpečnostní požadavky pro použití ve venkovním prostředí. Je možnost volby mezi jednoduchými jednotkami až po jednotky vybavené vnitřním manometrem a automatikou pro doplňování tlaku v konstrukci.

KLIMATIZACE KE STANŮM

Mobilní klimatizační jednotky poskytují dostatečné ochlazení vnitřního prostoru uvnitř stanu v horkých dnech, kdy se teplota uvnitř stanu ještě násobí oproti okolnímu prostředí. V sortimentu jsou jednotky venkovní i vnitřní s chladící kapacitou od 3,5kW až po 18kW dle stanu.

VYTÁPĚCÍ AGREGÁTY

Externí mobilní naftové vytápěcí agregáty s nepřímým spalováním pro civilní i profesionální použití do vyšších nadmořských výšek, zajistí ve stanech komfortní zázemí i v chladnějším období roku. Uvnitř stanu je teplo rozvedeno do všech jeho částí po celé délce.

PLASTOVÉ DLAŽDICE

Plastové dlaždice pod stany i do vnitřních prostor stanů poskytnou primárně ochranu podlahy stanu a pevné podloží pro jakoukoliv činnost uvnitř stanu. Stan je chráněn proti průsakům vody a bahna.

POLNÍ NÁBYTEK

Vnitřní vybavení stanů dle určení jejich nasazení od skládacích stolů, skříní, židlí, křesílek až po jednolůžkové postele a při nutnosti zvýšené kapacity osazení i dvoupatrové postele.  

Nenašli jste, co jste hledali?

Na webových stránkách není prezentována celá nabídka. Pokud jste hledané informace nedohledali, neváhejte a kontaktujte nás.