SERVIS - OPRAVY - ÚDRŽBA

Kromě prodeje stanů, poskytujeme také záruční i pozáruční servis, všech typů stanů - s nafukovací konstrukcí, s pevnou konstrukcí, stany z PVC plachtoviny, stejně tak i stany z PES textilie a celtoviny.

Jsme schopni zajistit opravu stanů nejen z našeho sortimentu, ale i stanů v oblasti kulturních akcí používaných již léta - stany vzor 65, 87, 95 apod., stejně tak i karavanových přístřešků, pergol, nůžkových stanů.

Dezinfekce a čištění stanů

Čištění a dezinfekce stanů vyžaduje zkušenost, znalost materiálů, a praxi. Jedná se o činnost velmi náročnou na prostor pro manipulaci s velkými plachtami. Při nešetrném provedení čištění je možno nenávratně poškodit plachtu stanu a tím celý stan. Proto doporučujeme nechat čištění na odbornících a využít jejich zkušenosti i při procesu impregnace stanů.

Opravy

U stanů provádíme opravy od běžných často se opakujících závad až po složitější opravy, kdy je třeba vyměnit celý díl - nefunkční zipy, utržená poutka, drobné trhliny, upadlé plachtové kroužky, pokles tlaku v nafukovacích konstrukcích, netěsnící ventily, kompletně vyměnit střechovici stanu či naopak konstrukci stanu.

Veškeré opravy samotných stanů jsou realizovány na šicí dílně či na dílně pro práci se svářecí technikou - horký vzduch, vysokofrekvenční svařování PVC.

Náhradní díly

V našem sortimentu naleznete náhradní díly k okamžité výměně - okenní folie, těsnění, části konstrukce - tyčovina, spojky, kompletní žebra, stejně tak i k doplnění chybějícího vybavení - stanové kolíky, napínací lana.

Jsou dostupné náhradní díly na stany používané u Armády i Hasičských záchranných sborů - TPE, TPSE, TAG RS, TAG NG, HF, MMS, MMHF, SK, SU, GTX.

Opravy provádíme i na příslušenství ke stanům - izolační vložky, sluneční clony, vstupní přístřešky, osvětlení, kompresory, vytápěcí agregáty (REMKO, MASTER, GRYP, SIAL, MIRAGE, DANTHERM), klimatizační jednotky (DANTHERM)