PŘÍSLUŠENSTVÍ

OSVĚTLENÍ

K osvětlení vnitřního prostoru stanů je k dispozici několik variant přenosných i nouzových lamp. Všechna světla jsou řešena a navrhována do ztížených podmínek - bezpečnostní krytí IP 67. Světla je možno libovolně zapojit do linie, či umístit samostatně a zároveň je možno každé individuálně vypnout. KOMPRESORY

Nabízené elektrické kompresory k nafouknutí nízkotlakých konstrukcí stanů splňují veškeré bezpečnostní požadavky pro použití ve venkovním prostředí. Je možnost volby mezi jednoduchými jednotkami až po jednotky vybavené vnitřním manometrem a automatikou pro doplňování tlaku v konstrukci.

KLIMATIZACE

Mobilní klimatizační jednotky poskytují dostatečné ochlazení vnitřního prostoru uvnitř stanu v horkých dnech, kdy se teplota uvnitř stanu ještě násobí oproti okolnímu prostředí. V sortimentu jsou jednotky venkovní i vnitřní s chladící kapacitou od 3,5kW až po 18kW dle stanu.

DLAŽDICE KE STANŮM

Plastové dlaždice pod stany i do vnitřních prostor stanů poskytnou primárně ochranu podlahy stanu a pevné podloží pro jakoukoliv činnost uvnitř stanu. Stan je chráněn proti průsakům vody a bahna. 


POLNÍ NÁBYTEK

Vnitřní vybavení stanů dle určení jejich nasazení od skládacích stolů, skříní, židlí, křesílek až po jednolůžkové postele a při nutnosti zvýšené kapacity osazení i dvoupatrové postele.